Каталог

Новости

Это интересно

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

               
           

Фото собак, фото котів, фото тигрів, фото вовків та багато інших кумедних фото домашніх і фото диких тварин на Планета Біо.

Всі ми любимо дивитися фотографії, за допомогою яких нам вдається відтворити в пам'яті події минулого часу. І досить часто можна побачити цікаві та смішні фото, які залишають позитивний вплив і веселий настрій. Наскільки цікавими бувають фото собак, смішні фото кішок, вражаючі фото тигрів, який захват  викликають  фото вовків і інші фото диких тварин. Переглянувши їх ніхто не може залишитися байдужим. Та й веселий настрій гарантовано на цілий день.

Всі чудово знають, яке велике розмаїття тварин існує на нашій Планеті. До їх числа входять як дикі тварин, так і домашні улюбленці. Кожна людина, в деякій мірі, добре знайома з фауною своєї місцевості, але багато хто намагається побачити якомога більше тварин, що не характерні для їхнього регіону. Деякі люди можуть дозволити собі подорожі в різні країни, де можна зустріти тварин, раніше не бачених. А є частина людей, які не можуть собі дозволити такі подорожі. Саме в цьому випадку, на допомогу приходять технології, які на цей час досягли неймовірного розвитку. Мається на увазі фото та відеокамери. За допомогою фотографій можна передати багато почуттів, красу і глибину навколишнього світу. Так, можна побачити фото тигрів навіть ніколи не зустрічаючи його в природі. Багато хто з нас,  боїться зустрітися в лісі з вовком, а от подивитися фото вовків можна без остраху. Загалом, величезна кількість інших фото диких тварин залишають яскраві враження після їх перегляду. А ще, досить часто,є  можливість зустріти смішні та цікаві фото диких тварин – це і фото тигрів, що наздоганяють здобич, фото вовків, що виють на місяць, багато фото диких тварин у цікавих ситуаціях.

Досить часто люди, котрі  тримають у себе вдома домашніх тварин, намагаються  сфотографувати свого улюбленця у цікавому ракурсі. Іноді, виходять досить цікаві та смішні фото домашніх тварин. Фото собак, до слова, подобаються більшості, але згадаймо, якими ж кумедними на фото виходять кішки. Багато цікавого і допитливого можна побачити, подивившись фото кішок і фото собак.

Всім відомо, наскільки маленькі діти люблять тварин. У більшості випадках, батьки купують для свого малюка домашнього улюбленця. Але іноді це не можливо. А ось переглянути фото домашніх і фото диких тварин може кожен. Скільки захоплення і радості виникає у дитини після перегляду фото тигрів, нереальне здивування з’являється на обличчі при зображенні на фото вовків, посмішка і розчулення від фото кішок і фото собак. Та й багато дорослих після того, як побачать фото кішок, фото собак можуть на мить перетворитися на дітей. А фото тигрів і фото вовків викликають почуття захвату і здивування навіть у найсерйозніших, на перший погляд,  людей.

Ось і виходить, що доклавши не надто багато зусиль, можна підняти собі настрій на цілісінький  день!


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: