Каталог

Новости

Это интересно

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

               
           

Фото собак, фото котів, фото тигрів, фото вовків та багато інших кумедних фото домашніх і фото диких тварин на Планета Біо.

Всі ми любимо дивитися фотографії, за допомогою яких нам вдається відтворити в пам'яті події минулого часу. І досить часто можна побачити цікаві та смішні фото, які залишають позитивний вплив і веселий настрій. Наскільки цікавими бувають фото собак, смішні фото кішок, вражаючі фото тигрів, який захват  викликають  фото вовків і інші фото диких тварин. Переглянувши їх ніхто не може залишитися байдужим. Та й веселий настрій гарантовано на цілий день.

Всі чудово знають, яке велике розмаїття тварин існує на нашій Планеті. До їх числа входять як дикі тварин, так і домашні улюбленці. Кожна людина, в деякій мірі, добре знайома з фауною своєї місцевості, але багато хто намагається побачити якомога більше тварин, що не характерні для їхнього регіону. Деякі люди можуть дозволити собі подорожі в різні країни, де можна зустріти тварин, раніше не бачених. А є частина людей, які не можуть собі дозволити такі подорожі. Саме в цьому випадку, на допомогу приходять технології, які на цей час досягли неймовірного розвитку. Мається на увазі фото та відеокамери. За допомогою фотографій можна передати багато почуттів, красу і глибину навколишнього світу. Так, можна побачити фото тигрів навіть ніколи не зустрічаючи його в природі. Багато хто з нас,  боїться зустрітися в лісі з вовком, а от подивитися фото вовків можна без остраху. Загалом, величезна кількість інших фото диких тварин залишають яскраві враження після їх перегляду. А ще, досить часто,є  можливість зустріти смішні та цікаві фото диких тварин – це і фото тигрів, що наздоганяють здобич, фото вовків, що виють на місяць, багато фото диких тварин у цікавих ситуаціях.

Досить часто люди, котрі  тримають у себе вдома домашніх тварин, намагаються  сфотографувати свого улюбленця у цікавому ракурсі. Іноді, виходять досить цікаві та смішні фото домашніх тварин. Фото собак, до слова, подобаються більшості, але згадаймо, якими ж кумедними на фото виходять кішки. Багато цікавого і допитливого можна побачити, подивившись фото кішок і фото собак.

Всім відомо, наскільки маленькі діти люблять тварин. У більшості випадках, батьки купують для свого малюка домашнього улюбленця. Але іноді це не можливо. А ось переглянути фото домашніх і фото диких тварин може кожен. Скільки захоплення і радості виникає у дитини після перегляду фото тигрів, нереальне здивування з’являється на обличчі при зображенні на фото вовків, посмішка і розчулення від фото кішок і фото собак. Та й багато дорослих після того, як побачать фото кішок, фото собак можуть на мить перетворитися на дітей. А фото тигрів і фото вовків викликають почуття захвату і здивування навіть у найсерйозніших, на перший погляд,  людей.

Ось і виходить, що доклавши не надто багато зусиль, можна підняти собі настрій на цілісінький  день!


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: