Каталог

Новости

Это интересно

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Інструкція виготовлення клітки для кроликів своїми руками.

У статті надана інструкція по виготовленню одноярусної клітки для пари кроликів і список необхідних матеріалів.

Утримання кроликів в клітках має ряд переваг: власник знає, скільки їжі з'їв вихованець, дає можливість здійснити племінну роботу, відразу видно, що кролик захворів.

 Як побудувати клітку для кроликів - часте питання, що виникає у кролівників-аматорів. У мережі Інтернету є маса креслень кліток для кроликів, з допомога яких можна зробити клітку для кроликів своїми руками.

 Щоб зробити клітку для кроликів (одноярусну для пари кроликів), Вам знадобиться:

Інструкція, як робити клітки для кроликів:

  1. Починати слід з каркаса. Розмітьте і розпиляйте брус на шматки певної довжини. Знадобиться по 4 рейки кожного розміру. Сколотіть з шматків прямокутний паралелепіпед. З листа фанери потрібно вирізати прямокутники, що дорівнюють бічним і заднім стінкам, і обшити ними каркас із зовнішнього боку.
  2. З дрібнокомірчастої сітки виріжте прямокутник, розмірами 2/3 площі клітки, і прибийте його до нижніх брусів каркаса. Він повинен змикатися з однією стороною клітки (це кормове відділення). У гніздовому відділенні зробіть дощату суцільну підлогу.
  3. Між двома відділеннями поставте перегородку з листа фанери, висота і ширина якої відповідає клітці. Посередині перегородки потрібно випиляти отвір.
  4. Від рейок відпиляйте по два шматки, такої ж ширини і довжини, як клітка. Відпиляйте кути, щоб при з'єднанні не було зазорів. Прибийте їх понад сіткою по внутрішньому периметру клітки.
  5. Дах можна зробити з дощок або листа фанери. Його слід робити трохи довшим і ширшим клітки (по 3-5 см з кожного боку). З одного боку каркаса потрібно прикріпити дверні петлі.
  6. Для гніздового відділення потрібно зробити дерев'яні двері (довжина близько 1/3 довжини клітки), а для кормового зробіть каркас дверей з рейок і прикріпіть металеву сітку. Двері потрібно підвісити на дверні петлі. Прикріпіть шпінгалети або гачки.

 Клітки для кроликів своїми руками потрібно поставити на відкритому повітрі або у приміщенні, що залежить від пори року і клімату. При виготовленні клітки для кроликів особливу увагу потрібно приділити підлозі. У переносних і літніх клітках підлогу можна зробити ґратчастим, а у інших краще суцільний тесових. Дерев'яні елементи клітки для кроликів своїми руками потрібно ретельно обробити, щоб тварини не поранилися. Не рекомендується при виготовленні клітки для кроликів використовувати лак. Дах потрібно робити під нахилом до задньої стінки, але кут не повинен бути більшим.

 Тип клітки залежить від породи вихованців і кліматичних умов. Для односекційної клітки оптимальні розміри 110х60х60, а для двосекційної - довжина не повинна бути менше 130 см, а якщо кролики великої породи, тоді близько 1,5 м.

 


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: