Каталог

Новости

Это интересно

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

               
           

Які антибіотики для птахів можна застосовувати

Антибіотики для птахів застосовуються при різних інфекційних хворобах. При використанні їх важливо врахувати деякі особливості дозування і курсу прийому.

Коли домашня птиця підхоплює масову інфекцію, чекати допомоги від інших, щодо її лікування, немає часу. При цьому абсолютно безглуздо розмірковувати про шкоду використання антибіотиків для птахів, так як під загрозою загибелі все поголів'я.

Якщо інфекція має епідемічний характер, тоді без застосування антибіотиків для птахів не обійтися. У даному випадку краще всього проконсультуватися з ветеринарним лікарем.

При використанні для екстреного лікування антибіотиками для курей та іншої домашньої птиці важливо провести межу між необхідністю їх застосування та використанням в якості стимулятора росту і профілактичних цілей. У першому випадку доза антибіотика для курчат, каченят, гусенят повинна бути невеликою, щоб не затримувалася в кінцевому продукті до моменту його споживання. У другому випадку кінцевий продукт просякнутий антибіотиком, який може потрапити в організм споживача. Розрахунок доз антибіотиків для птахів при лікуванні ведеться на кілограм живої ваги.

Антибіотики для бройлерів застосовуються при різних інфекційних хворобах. При використанні їх для птиці важливо врахувати деякі особливості. Так, якщо для лікування використовуються пеніцилінові антибіотики для птахів, тоді їх доза повинна становити при внутрішньом'язовому або пероральному введенні 100 ИЕ протягом п'яти днів. Не рекомендується давати птахам масляні суспензії пеніциліну. Хлортетраціклінові антибіотики небажано вводити птахові внутрішньом'язово, оскільки розвивається в місці ін'єкції сильне роздратування. Такі антибіотики дають птиці в розрахунку 0,1 мг / г перорально протягом 5 днів ( 1000 мг на 1 л води або 500 мг на 1 кг корму ). Оксітетрацікліновую антибіотики для птахів використовуються для лікування найбільш часто. Їх вводять у розрахунку 0,06-0,07 мг / г перорально або внутрішньом'язово безперервно протягом п'яти днів. Антибіотик хлормицетин при внутрішньом'язовому введенні викликає місцеву реакцію роздратування. Його дають птиці щоденно перорально протягом 5 днів по 0,05 мг / м. Еритроміцин - антибіотик для індичок, курей, гусей та іншої домашньої птиці, який дають протягом двох днів у дозі 0,5 г на 1 л питної води. Тилозин - антибіотик з діючою речовиною тілозінатартрат, що додають у питну воду ( 0,5 г на 1 л) або вводять підшкірно ( по 0,25 мг / г дворазово через 1-2 дні ). Для лікування птахів може використовуватися антибіотик фуразолідон, який додають у питну воду в дозі 0,5 г на 1 л або в корм у розрахунку 0,4 г на 1 кг протягом двох тижнів. Сульфатіазол - антибіотик, що дають птиці в розрахунку 1-2 г на 1 л питної води три дні поспіль, а потім роблять перерву на 2 дні і повторюю курс прийому з додаванням до раціону вітаміну К.

Важливо знати, що антибіотики для птахів у великих дозах і при тривалому використанні можуть викликати отруєння. При цьому спостерігається затримка росту, анемія, параліч, послід білого кольору. При передозуванні антибіотиками птиці вводять через зонд суміш вітаміну В 12 (0,25 мг), метіоніну (25 мг), холінхлорида ( ​​6 мг ), глюкози (80 мг ), вітаміну С ( 1 мг), яку попередньо розчиняють у питній воді ( 2 л).

Пропонуємо якісні антибіотики для птахів та інші ветпрепарати для тварин.


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: