Каталог

Новости

Это интересно

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

               
           

Креслення кліток для кроликів дозволяють зекономити час

Як правильно зробити клітку для кроликів? Це питання турбує багатьох кролівників, тому необхідно відповідально ставитися до нього. В цій статті Ви дізнаєтесь які вимоги до кліток висуваються та де можна знайти креслення кліток для кроликів.

Класичний варіант клітки для утримання кролів являє собою конструкцію таких розмірів:

- 50 * 70 * 30 см - для молодняка;

- 50 * 100 * 30 см - для кролиць.

Весь простір клітки ділиться на вигульне приміщення і глухий закут, де кролики різного віку знаходять притулок в хвилини «небезпек» і негоди. Довжина відділення для вигулу може варіюватися, але зазвичай становить до 50 см в довжину і ширину. Улюблений кроликами закут - це короб довжиною 25 см і шириною 50 см. Він обшитий наглухо, і лише з лицьового боку кріпляться знімні дверцята. Лаз, розташовується в стінці, прилеглій до вигульного приміщення, і зазвичай становить 17 * 17 см.

Специфіка будови кролячої клітки полягає в тому, що зазвичай облаштовується сітчаста або рейкова підлога для вільного проходження відходів в піддон, що знаходиться під підлогою.

Висота лицьового боку клітки становить зазвичай 55 см, а задньої стінки 30 см. Тобто клітка для кроликів передбачає похилий дах, що у разі «ярусного» розміщення, буде одночасно і піддоном для вищестоящих кліток, у зв'язку з чим зазвичай оббивається оцинкованим залізом.

При виборі матеріалів для виготовлення кліток краще віддавати перевагу якісному та екологічному дереву. Для будівництва каркаса підійдуть дерев'яні бруси. Для обшивки стін добре підходить дошка або фанера. ДСП неприйнятно, тому що набирає воду, розбухає і кришиться.

Для влаштування підлоги використовують зварену сітку з комірками 1,7 * 1,7 см, або дерев'яні рейки шириною до 3 см. Рейки розташовують на відстані 1,5 см один від одного, для вільного проходження відходів в піддон. Якщо відстань між рейками більше зазначеного, або ж комірки сітки більші, то це загрожує переломами лап. Рейки для підлоги можуть бути пластиковими.

Одна умова має бути дотримана неухильно - матеріал для виготовлення кліток повинен бути гладким, без травмонебезпечних сторонніх включень.

Готові креслення кліток для кроликів дозволять Вам правильно змайструвати клітку та уникнути багатьох проблем. Ви можете знайти безліч варіантів креслень кліток для кроликів в Інтернеті та зробити клітку самостійно.


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: