Каталог

Новости

Это интересно

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Креслення кліток для кроликів - покрокова ілюстрована інструкція.

Щоб правильно зробити клітку кроликам, потрібно використовувати спеціальні креслення. Креслення кліток для кроликів - це покрокова ілюстрована інструкція, яка може містити допоміжні трафарети для виробів більш складних форм.

 Кожен початківець кролівник стикається з питанням: «з чого почати?». Дехто на вершину всього процесу ставить бізнес-план, але фахівці радять починати зі створення умов для утримання кролів.

 Серйозним проривом в кролівництві є перехід від колишньої ретро-технології до сучасних технологій утримання кролів у клітках з бункерних системами обслуговування та напівавтоматичними годівницями. Система утримання тварин не тільки значно скорочує зусилля кролівника, але і забезпечує кращі умови для стрімкого і здорового зростання вихованців.

 Існує величезна кількість модифікацій кліток для кроликів, але, на превеликий жаль, їх чимала вартість не дає можливості їм широко розповсюджуватися. Сьогодні в мережі Інтернету є маса креслень кліток для кроликів, за допомогою яких можна спробувати спорудити їх самостійно. Але більшість з цих креслень кліток для кроликів є «піратськими» і не здатні повною мірою допомогти починаючому кролівникові побудувати комфортну повноцінну сучасну клітку. Для цього все ж потрібні певні навички в столярній справі і певне просторове мислення. Креслення кліток для кроликів призначені для досвідчених фахівців. Величезна різноманітність матеріалів, які потрібні для їх виготовлення, може стати для новачка черговою перешкодою. Щоб самостійно спорудити клітку для кроликів потрібні бруси різної довжини і з’єднання, слід вміти робити складні зв'язки при збірці, а на кресленнях кліток для кроликів намальовані заумні конструкції годівниць. Тим не менш, пройшовши довгий шлях новачка від кліток з суцільною підлогою до будівництва шедів з напівавтоматичним обслуговування, можна розробити власну технологію будівництва та креслення кліток для кроликів.

 Креслення кліток для кроликів повинні бути спрямовані на підвищення точності при розмітці, економію часу та оптимальні витрати матеріалів. Креслення кліток для кроликів - це покрокова ілюстрована інструкція, що демонструє збірку каркаса. Креслення кліток для кроликів також можуть містити допоміжні трафарети для виробів більш складних форм - маточника, бункера, стінок годівниць.

 Креслення кліток для кроликів мають ряд переваг:

 Електронну версію таких креслень кліток для кролів з покрокової збіркою можна придбати безкоштовно.


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: