Каталог

Новости

Скидки: Четыре Выгодных Сезона

Разовая покупка:
от 400 грн. до 499 грн.  -  4%

от 500 грн до 599 грн.  -  5%

от 600 грн. до 699 грн. -   6%

от 700 грн. до 799 грн. -  7%

от 800 грн. до 1499 грн. - 8%

от 1500 грн. до 2499 грн.-10%
от 2500 грн. - 15%

*Скидки предоставляется только на товары, заказаные предварительно по телефону или через интернет-форму.
**На товары, которые имеют индивидуальную скидку, акция не распространяется. Скидки не суммируются.

***Скидки на товары из разделов Аквариумистика, а также на все товары, цена которых выше 400грн, не распространяются.


Это интересно

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…


       
Внимание! В связи с резкими колебаниями курса валют мы не успеваем
вовремя сделать все изменения по ценам товаров.
Система скидок сейчас также временно
не работет. Поэтому:
                                                           Обязательно уточняйте цену у менеджера!

Паразитарні хвороби кролів: кокцидіоз, короста, гельмінтози.

До паразитарних хвороб кроликів відносяться кокцидіоз, короста, членистоногі паразити, гельмінтози. У статті мова піде про ці захворювання - шляхи зараження, ознаки, лікування.

 У внутрішніх органах кролів здатні паразитувати багатоклітинні і одноклітинні організми, що приносять величезну шкоду кролівництву. З цими паразитами буває досить складно боротися. До паразитарних хвороб кроликів відносяться кокцидіоз, короста, членистоногі паразити, гельмінтози.

Кокцидіоз - паразитарна хвороба кроликів, збудниками якої є одноклітинні паразити - кокцидії, з класу споровиків. До цієї паразитарної хвороби кроликів більш сприйнятливі молоді особини у віці до 4-х місяців. Під час захворювання відбувається руйнування клітин печінки і кишечника, що призводить до загибелі. Шляхи зараження - материнське молоко, вода, корм. Ознаки: порушення травлення, виснаження, шерсть набуває матового відтінку і стає скуйовдженою, збільшується живіт, з'являється пронос і жовтуватість слизових оболонок, пригнічений стан. При гострій формі цієї паразитарної хвороби кроликів спостерігаються раптові напади з судомами і плавальними рухами кінцівок. Лікування: один раз в день дають сульфадиметоксин (медрібон) разом зі зволоженим кормом - у перший день по 0,2 г на 1 кг живої ваги, далі по 0,1 г. Після п'яти днів перерви лікування необхідно повторити. Також протягом п'яти днів дають по 0,4 г норсульфазолу у вигляді 0,5-1% водного розчину з 0,1 г фталазолу.

Короста - хронічна паразитарна хвороба кролів, що викликається коростявими кліщами. Шляхи зараження: прямий контакт з хворою твариною, через предмети побуту, одяг, руки. Ознаки: постійний свербіж, втрата апетиту, поганий ріст, тварини відчувають себе неспокійно, розчісують уражені ділянки шкіри, шерсть втрачає свою привабливість. Лікування: застосовується ряд лікарських засобів - скипидар, 60%-вий розчин гіпосульфіту, 5-10%-вий водний розчин соляної кислоти, 33%-вий водний розчин бісульфіту натрію, солідолова мазь Рибакова, 3%-вий розчин хлорофосу.

Членистоногі паразити (комахи та кліщі) викликають припухлість і свербіж у місцях укусу. Блохи є переносниками багатьох небезпечних хвороб, тому їх потрібно знищувати за допомогою обробки кроликів 5-10%-вим дустом гексохлорана. Вошей знищують обробкою дустом, що складається з рівних частин тютюнового пилу і нафталіну.

Гельмінтози - паразитарна хвороба кролів, що викликається різними безхребетними. У кроликів зустрічаються паразити, що відносяться до класу стрічкових (цестод) і круглих (нематод) черв’яків, а також сосальщиків (трематод). Гельмінти здатні вражати багато внутрішніх органів і тканин - нирки, печінка, серце, мозок, кишечник, кістки, м'язи та ін. Більшість паразитарних хвороб кроликів, що викликані гельмінтами, протікають без прояву специфічних клінічних ознак, але вони істотно знижують продуктивність тварин. Можна лише побачити, як тварина треться об стінки, підлогу, через сильний свербіж в області анального отвору. Іноді сверблячка супроводжується поносом або твердим калом з зеленуватим або білим слизом. Хворі тварини худнуть. Лікування: проведення дегельмінтизації тварин старше тримісячного віку.


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: