Каталог

Новости

Это интересно

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

                 
            

Правила утримання коней залежно від їх вікового періоду

Правила утримання коней безпосередньо залежать від їх вікового періоду і цілей призначення.

Правила утримання коней безпосередньо залежать від їх вікового періоду і цілей вирощування. У статті коротко розписані основи змісту жеребців-виробників, заводських кобил і лошат.

Жеребців-виробників містять у спеціально відведених стайнях. Часто їх містять в одній стайні з молодняком або матками, але при цьому обов'язково відгороджують їм частину приміщення з окремим виходом. При вмісті коней в домашніх умовах важливо виділити кожному жеребцю денник площею не менше 16 м2. Особливо міцними в стайні жеребців-виробників мають бути стіни денників, дверні запори та двері. При стайні слід влаштувати паддоку для прогулянок, площею не менше 600 м2. Жеребцов слід регулярно чистити: мити з відра, під душем або купати у водоймах. Для підстилки підійде суха солома або тирсу. Температура в приміщенні в зимовий час року має бути не нижче 4 градусів, тому двері, вікна та стелю утеплюють, а в жаркі літні дні вікна завішують солом'яними матами.

При вмісті коні на дачі важливо щодня надавати жеребцям моціон у вигляді проездкі риссю або кроком на відстані 7-15 км. На прогулянку жеребців не випускають лише в дуже погану негоду або сильну спеку. Тривалість і ступінь напруженості моціону залежать від загального стану, віку та характеру жеребця.

Кобил містять в стійловий період в стайнях, площа денника в якому становить не менше 14 м2. На одну кобилу на добу для підстилки потрібно 6 кг соломи або 18 кг тирси. Кількість підстилки слід збільшити для підсисних маток. У період вижеребки для підстилки використовують тільки солому. Правила утримання коней-кобил передбачають, що для нормального моціону щодня слід проводити їх змінним алюром (риссю або кроком) до 5-7 км. У літній період маток корисно утримувати на пасовищі. Іноді кобил жереб'ят залишають на пасовищі і в нічний час. У період заморозків кобил не випускають на пасовище до моменту зникнення інею на траві. У стійловий період чистити кобил слід щодня, а в пасовищний - у міру необхідності. Копита слід розчищати не рідше одного разу на два місяці.

Від’ємишів та однорічних тварин містять в індивідуальних денниках або в приміщеннях зального типу. Площа денника повинна становити не менше 9 м2. При вмісті коней в домашніх умовах в приміщеннях зального типу на групу в 15 голів має припадати не менше 75 м2 площі. Підлоги повинні бути рясно встелені підстилкою. Гній із денників слід прибирати щодня, а з групових приміщень - в міру необхідності, але щодня додавати свіжу підстилку. У пасовищний період лошат містять в левадах, а для годування розміщують в літніх критих приганяючи або в тих же приміщеннях, що й у стійловий період. При груповому методі годування концкорми рекомендується лошат прив'язати до годівниць, щоб сильніші з них не з'їли весь корм. Чистити лошат в стійловий період потрібно щодня, а в пасовищний - у міру необхідності.

Купити препарати для коней, наприклад,

Бровадез-плюс (100 мл),

Флюэквин Т (Fluequin T) вакцина от гриппа и столбняка лошадей, 1 фл. (1 доза) х 1мл

АСД-2 фл., (100 мл),

Мазь Унисан (15 г)

та інші ветпрепарати для тварин можете в інтернет ветеринарній аптеці Юсна Супер Біо.


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: