Каталог

Новости

Это интересно

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

               
           

Правила утримання коней залежно від цілей призначення та вікового періоду

Ветеринарами встановлені певні правила утримання коней, що напряму залежать від віку тварини і цілей її вирощування. Далі більш детально розглянемо основні умови для утримання заводських кобил, жеребців-виробників і лошат.

Для того, щоб кінь проявляв хорошу працездатність, його слід утримувати в належних умовах і повноцінно годувати. Ветеринарами встановлені певні правила утримання коней, що напряму залежать від віку тварини і цілей її вирощування. Далі більш детально розглянемо основні умови для утримання заводських кобил, жеребців-виробників і лошат.

Жеребці-виробники мають утримуватися у спеціалізованих стайнях. Дозволяється розміщати їх в одній стайні з кобилами чи молодняком, але обов’язково між собою вони мають бути відгороджені і повинні мати окремий вихід із приміщення. В умовах домашнього господарства кожен жеребець має бути забезпечений денником, площею не менше 16м2. Особливу увагу варто приділити укріпленню стін, дверей та дверних запорів. Біля стайні можна облаштувати територію для прогулянок, бажано площею не менше 600м2. Тварин необхідно періодично чистити: купати у водоймах, мити з відра чи під душем. Підлога стайні має бути вкрита підстилкою, в якості якої можна використовувати тирсу чи суху солому. Важливо стежити за температурним режимом. Так, в зимній період вона не має бути нижчою за 40С, тому стелю, двері та вікна слід утеплити, а на літній період завісити солом’яними матами.

Щодня жеребці мають отримувати моціон у вигляді прогулянки кроком чи риссю, відстанню 8-15 км. Прогулянку можна відкласти лише у сильну спеку чи дощову негоду. Важливо відмітити, що ступінь напруженості та тривалість моціону визначається віком, характером та загальним фізичним розвитком тварини.

Кобил у стійловий період утримують у стайнях, де площа денника становить близько 14м2. Підлога також має бути застелена підстилкою, причому на одну кобилу на добу потрібно 18 кг тирси чи 6 кг соломи. Для підсисних маток кількість підстилки повинна бути збільшена. Якщо у кобили найближчим часом з’явиться потомство, тоді в якості підстилки слід використовувати лише солому. За правилами утримання кобил щодня моціон має складати 5-7 км алюром: кроком чи риссю. Влітку кобил краще утримувати на пасовищі. В деяких випадках кобил разом із лошатами залишають на пасовищі навіть в нічний час. В період наявності заморозків тварин не рекомендують випускати на пасовище до повного зникнення на траві інію. Кобил щодня слід чистити у стійловий період, та по мірі необхідності – у пасовищний. Не рідше одного разу на два місяці слід чистити кобилам копита.

Лошат, після відлучення від матері, утримують в приміщеннях загального типу чи індивідуальних денниках, площа яких має бути не менше 9м2. Якщо тварин утримують по загальному типу групами, тоді на одну групу в 15 голів має припадати близько 75 м2. Підлога обов’язково має бути застелена підстилкою. Щодня із приміщення слід прибирати гній та додавати свіжу солому. Чистити лошат у пасовищний період слід по мірі необхідності, а в стійловий – щодня. 

Купити препарати для коней, наприклад,

Бровадез-плюс (100 мл),

Флюэквин Т (Fluequin T) вакцина от гриппа и столбняка лошадей, 1 фл. (1 доза) х 1мл

АСД-2 фл., (100 мл),

Мазь Унисан (15 г)

та інші ветпрепарати для тварин можете в інтернет ветеринарній аптеці Юсна Супер Біо.


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: