Каталог

Новости

Это интересно

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…


 

Правила утримання коней залежно від їх вікового періоду

Правила утримання коней безпосередньо залежать від їх вікового періоду і цілей призначення.

Правила утримання коней безпосередньо залежать від їх вікового періоду і цілей вирощування. У статті коротко розписані основи змісту жеребців-виробників, заводських кобил і лошат.

Жеребців-виробників містять у спеціально відведених стайнях. Часто їх містять в одній стайні з молодняком або матками, але при цьому обов'язково відгороджують їм частину приміщення з окремим виходом. При вмісті коней в домашніх умовах важливо виділити кожному жеребцю денник площею не менше 16 м2. Особливо міцними в стайні жеребців-виробників мають бути стіни денників, дверні запори та двері. При стайні слід влаштувати паддоку для прогулянок, площею не менше 600 м2. Жеребцов слід регулярно чистити: мити з відра, під душем або купати у водоймах. Для підстилки підійде суха солома або тирсу. Температура в приміщенні в зимовий час року має бути не нижче 4 градусів, тому двері, вікна та стелю утеплюють, а в жаркі літні дні вікна завішують солом'яними матами.

При вмісті коні на дачі важливо щодня надавати жеребцям моціон у вигляді проездкі риссю або кроком на відстані 7-15 км. На прогулянку жеребців не випускають лише в дуже погану негоду або сильну спеку. Тривалість і ступінь напруженості моціону залежать від загального стану, віку та характеру жеребця.

Кобил містять в стійловий період в стайнях, площа денника в якому становить не менше 14 м2. На одну кобилу на добу для підстилки потрібно 6 кг соломи або 18 кг тирси. Кількість підстилки слід збільшити для підсисних маток. У період вижеребки для підстилки використовують тільки солому. Правила утримання коней-кобил передбачають, що для нормального моціону щодня слід проводити їх змінним алюром (риссю або кроком) до 5-7 км. У літній період маток корисно утримувати на пасовищі. Іноді кобил жереб'ят залишають на пасовищі і в нічний час. У період заморозків кобил не випускають на пасовище до моменту зникнення інею на траві. У стійловий період чистити кобил слід щодня, а в пасовищний - у міру необхідності. Копита слід розчищати не рідше одного разу на два місяці.

Від’ємишів та однорічних тварин містять в індивідуальних денниках або в приміщеннях зального типу. Площа денника повинна становити не менше 9 м2. При вмісті коней в домашніх умовах в приміщеннях зального типу на групу в 15 голів має припадати не менше 75 м2 площі. Підлоги повинні бути рясно встелені підстилкою. Гній із денників слід прибирати щодня, а з групових приміщень - в міру необхідності, але щодня додавати свіжу підстилку. У пасовищний період лошат містять в левадах, а для годування розміщують в літніх критих приганяючи або в тих же приміщеннях, що й у стійловий період. При груповому методі годування концкорми рекомендується лошат прив'язати до годівниць, щоб сильніші з них не з'їли весь корм. Чистити лошат в стійловий період потрібно щодня, а в пасовищний - у міру необхідності.

Купити препарати для коней, наприклад,

Бровадез-плюс (100 мл),

Флюэквин Т (Fluequin T) вакцина от гриппа и столбняка лошадей, 1 фл. (1 доза) х 1мл

АСД-2 фл., (100 мл),

Мазь Унисан (15 г)

та інші ветпрепарати для тварин можете в інтернет ветеринарній аптеці Юсна Супер Біо.


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: