Каталог

Новости

Это интересно

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

               
           

Лікування проносу в поросят потребує визначення причин його виникнення

Діарея є не основною хворобою, а лише її ознакою. Щоб правильно підібрати лікування проносу у поросят, необхідно точно визначити причину його появи.

Діарея у поросят  - це стан, коли випорожнення мають ненормальний частий характер, а їх консистенція не оформлена. Майже завжди при проносі у поросят відмічається підвищена перистальтика кишечника. Діарея є не основною хворобою, а лише її ознакою. Щоб правильно підібрати лікування проносу у поросят, необхідно точно визначити причину його появи. До таких відносять:

· інфекції;

· токсичні речовини;

· порушення харчування;

· поглинення продуктів, що не перетравлюються організмом (чужорідні предмети, недоїдки зі столу, недоброякісні харчові продукти);

· подразнення слизової оболонки кишечника інфекційними чинниками чи харчовими продуктами.

Як лікувати діарею у поросят? Важливо відреагувати на появу проносу у поросят своєчасно, тоді і лікування матиме кращі результати. У перші два тижні після відлучення від матері за тваринами необхідно уважно слідкувати, адже в цей період найчастіше фіксується появу у них проносу. Спочатку потрібно організувати пухку підстилку, при можливості з підігрівом. Перший день повністю проводять без їжі, лише в деяких випадках дозволяють дати 1/10 частину корму. На другий день задають не більше 50% раціону та годують поросят 6-7 разів. Для цього краще використовувати збалансовані комбікорми, а при їх відсутності давати рідкі каші (пшенична, кукурудзяна, трав’яне борошно, моркву, бовтанки. Поїти поросят краще відварами з обволікаючими властивостями: льону, рису, ячмінного чи вівсяного борошна. Рекомендують щодня кожній тварині давати рослинне масло (соняшникове чи кукурудзяне) у дозі одна столова ложка. Можна також давати відвар ромашки, дубу, кропиви, цикорію. Дехто застосовує водно-спиртову хвойну витяжку.

При лікуванні проносу у порося важливо притримуватись регідратаційного режиму: підтримувати стабільний баланс солей та мікроелементів в організмі. Для цього призначають 10%-вий розчин хлористого калію чи натрію (10 мг три рази на день). Регідратаційними властивостями володіє і лимонна вода.

Варто знати, що для лікування діареї у поросят в’яжучі розчини мають прийматися зранку до споживання їжі. Якщо помітні прояви токсикозу, тоді дають сорбенти, що здатні зв’язати токсини і вивести їх з організму.

Якщо після трьох днів лікування проносу у поросят не дає бажаного результату, тоді призначають сульфаніламідні препарати та пробіотики, що посилюють протидію організму хворобі. Якщо діарея у поросят є наслідком появи інфекції, тоді назначають препарати для лікування шлунково-кишкових захворювань, такі як Амоксицилін, Аколан, антибіотики.

Отже, лікування проносу у поросят має бути розпочатим на ранніх стадіях виникнення захворювання та після встановлення його точної причини появи.

Купити препарати від проносу у поросят

Мультибио ин. (100 мл) (ампіцилін, колістин сульфат, дексаметазон ацетат),

Колифлокс ин. (1 фл.х 100 мл) (колістину сульфат, энрофлоксацин)

Тиамутин (Tiamutin), 100 мл (тиамуліну гідрофумарат),

Денагард 10% ин. (100 мл) (тиамулін)


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: