Каталог

Новости

Это интересно

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

                
           

Рекомендації щодо лікування проносу в поросят

Щоб зрозуміти, як лікувати поросят при появі проносу, слід розібратися в причинах його виникнення.

Пронос (діарея) у поросят - це ненормальний частий неоформлений стілець. У багатьох випадках відзначається посилена перистальтика кишечника. Пронос у поросят найчастіше є ознакою захворювання кишечника.

Щоб зрозуміти, як лікувати поросят при появі проносу, слід розібратися в причинах його виникнення. Основними причинами проносу у поросят можуть бути:

·         Помилки в харчуванні. Так як свині є всеїдними і поглинають все, що їм трапляється на шляху, говорити про дієту, як методі лікування проносу у поросят, не доводиться. Діарея може бути спровокована будь-якою зміною в харчуванні тварини. Легку послаблюючу дію може викликати будь-яка вода, взята з невідомого джерела.

·         Подразнення слизової оболонки кишки харчовими продуктами або інфекційними чинниками.

·          Поява інфекції.

·          Поїдання речовин, які не перетравлюються (залишки зі столу, недоброякісна їжа, падло, чужорідні предмети).

·         Токсичні речовини.

Чим лікувати пронос у поросят? Найкращих результатів при лікуванні поросят можна домогтися, якщо вчасно відреагувати на виниклу проблему. Дуже важливо поспостерігати за поросям в перші два тижні після відлучення його від свиноматки.

Лікувати понос у поросят можна так. У першу чергу необхідно зробити об'ємну підстилку, яку періодично підігрівають. У перший день лікування проносу у поросят слід повністю виключити їжу. У рідкісних випадках дозволяється дати десяту частину корму від звичної норми. На другий день лікування поросят можна потроху давати їжу, але не більше 50% нормального раціону. Годувати тварин слід не рідше 6-7 разів на добу. Якщо відсутні повноцінні комбікорми, тоді в харчування слід включити рідкі каші на кукурудзі або пшеничних висівках, морква, трав'яне борошно, бовтанки.

Рекомендується напувати тварин обволікаючими відварами з насіння рису, льону, вівсяної або ячмінного борошна. По одній столовій ложці кожному поросяті потрібно давати рослинне масло (кукурудзяне або соняшникове). До годування слід поїти тварин відварами кореня дуба, ромашки, цикорію, дводомної кропиви. З цією ж метою можна використовувати водно-спиртову витяжку з хвої.

Вилікувати пронос у поросят можна набагато швидше, якщо дотримуватись постійного регідратаційного режиму, тобто відновити і підтримати оптимальний баланс мікроелементів і солі в організмі поросяти. З цією метою можна використовувати розчин хлористого калію (10%) по 10 мг тричі на день. Аналогічний ефект має розчин хлористого натрію. Непоганим Регідратаційна властивістю володіє підкислена вода соком лимона і з 1 мг Чіктоника.

Важливо відзначити, що при лікуванні проносу у поросят всі в'яжучі засоби повинні прийматися натщесерце. Якщо у тварини виникла токсикоз, тоді обов'язково його потрібно Проспіваємо ентеросорбентами, що зв'язують токсини і виводять їх з організму.

Якщо лікування поросят протягом трьох днів не дає позитивного результату, тоді слід удатися до пробіотиків і сульфаніламідів, які допоможуть організму активніше чинити опір хворобі. Лікувати понос у поросят важливо почати на ранніх стадіях, коли в організмі ще немає великої кількості токсинів, які можуть забрати життя маленької тварини.

Якщо пронос у поросят має інфекційне походження, то слід застосовувати відповідні препарати для поросят від шлунково-кишкових захворювань, наприклад, Аколан, і антибактеріальні препарати, наприклад, Амоксицилін.

Купити препарати від проносу у поросят

Мультибио ин. (100 мл) (ампіцилін, колістин сульфат, дексаметазон ацетат),

Колифлокс ин. (1 фл.х 100 мл) (колістину сульфат, энрофлоксацин)

Тиамутин (Tiamutin), 100 мл (тиамуліну гідрофумарат),

Денагард 10% ин. (100 мл) (тиамулін)


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: