Каталог

Новости

Это интересно

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

               
           

Лікування проносу в поросят потребує визначення причин його виникнення

Діарея є не основною хворобою, а лише її ознакою. Щоб правильно підібрати лікування проносу у поросят, необхідно точно визначити причину його появи.

Діарея у поросят  - це стан, коли випорожнення мають ненормальний частий характер, а їх консистенція не оформлена. Майже завжди при проносі у поросят відмічається підвищена перистальтика кишечника. Діарея є не основною хворобою, а лише її ознакою. Щоб правильно підібрати лікування проносу у поросят, необхідно точно визначити причину його появи. До таких відносять:

· інфекції;

· токсичні речовини;

· порушення харчування;

· поглинення продуктів, що не перетравлюються організмом (чужорідні предмети, недоїдки зі столу, недоброякісні харчові продукти);

· подразнення слизової оболонки кишечника інфекційними чинниками чи харчовими продуктами.

Як лікувати діарею у поросят? Важливо відреагувати на появу проносу у поросят своєчасно, тоді і лікування матиме кращі результати. У перші два тижні після відлучення від матері за тваринами необхідно уважно слідкувати, адже в цей період найчастіше фіксується появу у них проносу. Спочатку потрібно організувати пухку підстилку, при можливості з підігрівом. Перший день повністю проводять без їжі, лише в деяких випадках дозволяють дати 1/10 частину корму. На другий день задають не більше 50% раціону та годують поросят 6-7 разів. Для цього краще використовувати збалансовані комбікорми, а при їх відсутності давати рідкі каші (пшенична, кукурудзяна, трав’яне борошно, моркву, бовтанки. Поїти поросят краще відварами з обволікаючими властивостями: льону, рису, ячмінного чи вівсяного борошна. Рекомендують щодня кожній тварині давати рослинне масло (соняшникове чи кукурудзяне) у дозі одна столова ложка. Можна також давати відвар ромашки, дубу, кропиви, цикорію. Дехто застосовує водно-спиртову хвойну витяжку.

При лікуванні проносу у порося важливо притримуватись регідратаційного режиму: підтримувати стабільний баланс солей та мікроелементів в організмі. Для цього призначають 10%-вий розчин хлористого калію чи натрію (10 мг три рази на день). Регідратаційними властивостями володіє і лимонна вода.

Варто знати, що для лікування діареї у поросят в’яжучі розчини мають прийматися зранку до споживання їжі. Якщо помітні прояви токсикозу, тоді дають сорбенти, що здатні зв’язати токсини і вивести їх з організму.

Якщо після трьох днів лікування проносу у поросят не дає бажаного результату, тоді призначають сульфаніламідні препарати та пробіотики, що посилюють протидію організму хворобі. Якщо діарея у поросят є наслідком появи інфекції, тоді назначають препарати для лікування шлунково-кишкових захворювань, такі як Амоксицилін, Аколан, антибіотики.

Отже, лікування проносу у поросят має бути розпочатим на ранніх стадіях виникнення захворювання та після встановлення його точної причини появи.

Купити препарати від проносу у поросят

Мультибио ин. (100 мл) (ампіцилін, колістин сульфат, дексаметазон ацетат),

Колифлокс ин. (1 фл.х 100 мл) (колістину сульфат, энрофлоксацин)

Тиамутин (Tiamutin), 100 мл (тиамуліну гідрофумарат),

Денагард 10% ин. (100 мл) (тиамулін)


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: