Каталог

Новости

Это интересно

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…


 

Розведення мускусних качок може освоїти навіть птахівник-початківець

Вирощувати і розводити мускусних качок не тільки вигідно, а й просто. Вони досить живучі, досить швидко ростуть і набирають велику масу.

Розведенням мускусних качок сьогодні займається все більше людей. І це не дивно, адже мускусна качка або індокачка досить невибаглива в утриманні. Вона досить швидко росте і набирає велику масу. У мускусних качок нежирне дієтичне м'ясо і яйця, що на відміну від яєць звичайної качки, практично не поступаються курячим. Розведення мускусних качок з легкістю може освоїти навіть птахівник - новачок.

У індокачок цінується яйця і м'ясо, але їх розводять і для інших цілей. Наприклад, для отримання печінки, з якої витягають особливий екстракт - оцилококцинум, що широко використовується в гомеопатії. Звичайно, мускусних качок розводять в основному для отримання м'яса. Для цієї мети самок індокачок спарюють з качками інших порід, найчастіше з пекінської качкою. Потомством такого схрещування є муларди, що виявляється безплідним, але зате має більшою масою в порівнянні з чистокровної мускусній качкою.

Вирощувати і розводити мускусних качок не тільки вигідно, а й просто. Вони мають високу живучістю. У перші дні життя у пташенят відсоток смертності істотно нижче, ніж у інших домашніх птахів. Мускусні качки їдять практично все. Для їх годування можна застосовувати як спеціальні комбікорми, так і вологі мішанки самостійного приготування. Індокачки не відмовляться від дрібно нарізаної трави і бурякової гички. Вони дуже люблять черв'яків, комах, кукурудзяне зерно. У порівнянні зі своїми родичами ідоуткі їдять менше, що дуже зручно при розведенні мускусних качок в домашніх умовах. Якщо поруч є водойма, тоді частина їжі вони зможуть здобувати собі самі. Через погано розвинених у мускусних качок сальних залоз слід виключити їх купання у водоймі в холодну пору року, оскільки намоклі пір'я можуть вкритись кригою, що призведе до загибелі птиці.

Якщо Ви вирішили зайнятися розведенням мускусних качок, тоді повинні знати, що індокачки погано уживається з іншими птахами. Якщо в обійсті міститься різна птиця, тоді мускусних качок слід тримати окремо. При розведенні і вирощуванні качок намагаються тримати кілька качиних сімейств одночасно. У сімействі на одного селезня має припадати до чотирьох самок.

Індокачки родом з півдня, тому в пташнику температура повітря не повинна опускатися нижче 15 градусів для дорослої птиці, і не нижче 20 - для каченят. На практиці мускусні качки гуляють по двору навіть у холодну погоду, коли стовпчик термометра опускається нижче нуля. При цьому власник повинен подбати про те, щоб у качок під лапами була підстилка, наприклад солома або тирсу.

У рік мускусна качка може відкласти до 120 яєць. Як правило, яйцекладка починається в період з кінця березня по початок квітня. При розведенні мускусних качок важливо стежити за тим, щоб яйця не перетримувати в гнізді довше 15-18 днів. З цією метою рекомендується прямо на шкаралупі ставити дату відкладання. Цікавим фактом є те, що виведені пташенята їдять тільки те, що рухається. Саме тому корм насипають їм на спини, при скачуванні якого відбувається скльовування.

Пропонуємо препарати для качок: Энрофлокс 10% орал. (1л),Ганаминовит (1 кг), Дезиспрей (100 мл)


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: