Каталог

Новости

Это интересно

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

                
           

Розведення мускусних качок може освоїти навіть птахівник-початківець

Вирощувати і розводити мускусних качок не тільки вигідно, а й просто. Вони досить живучі, досить швидко ростуть і набирають велику масу.

Розведенням мускусних качок сьогодні займається все більше людей. І це не дивно, адже мускусна качка або індокачка досить невибаглива в утриманні. Вона досить швидко росте і набирає велику масу. У мускусних качок нежирне дієтичне м'ясо і яйця, що на відміну від яєць звичайної качки, практично не поступаються курячим. Розведення мускусних качок з легкістю може освоїти навіть птахівник - новачок.

У індокачок цінується яйця і м'ясо, але їх розводять і для інших цілей. Наприклад, для отримання печінки, з якої витягають особливий екстракт - оцилококцинум, що широко використовується в гомеопатії. Звичайно, мускусних качок розводять в основному для отримання м'яса. Для цієї мети самок індокачок спарюють з качками інших порід, найчастіше з пекінської качкою. Потомством такого схрещування є муларди, що виявляється безплідним, але зате має більшою масою в порівнянні з чистокровної мускусній качкою.

Вирощувати і розводити мускусних качок не тільки вигідно, а й просто. Вони мають високу живучістю. У перші дні життя у пташенят відсоток смертності істотно нижче, ніж у інших домашніх птахів. Мускусні качки їдять практично все. Для їх годування можна застосовувати як спеціальні комбікорми, так і вологі мішанки самостійного приготування. Індокачки не відмовляться від дрібно нарізаної трави і бурякової гички. Вони дуже люблять черв'яків, комах, кукурудзяне зерно. У порівнянні зі своїми родичами ідоуткі їдять менше, що дуже зручно при розведенні мускусних качок в домашніх умовах. Якщо поруч є водойма, тоді частина їжі вони зможуть здобувати собі самі. Через погано розвинених у мускусних качок сальних залоз слід виключити їх купання у водоймі в холодну пору року, оскільки намоклі пір'я можуть вкритись кригою, що призведе до загибелі птиці.

Якщо Ви вирішили зайнятися розведенням мускусних качок, тоді повинні знати, що індокачки погано уживається з іншими птахами. Якщо в обійсті міститься різна птиця, тоді мускусних качок слід тримати окремо. При розведенні і вирощуванні качок намагаються тримати кілька качиних сімейств одночасно. У сімействі на одного селезня має припадати до чотирьох самок.

Індокачки родом з півдня, тому в пташнику температура повітря не повинна опускатися нижче 15 градусів для дорослої птиці, і не нижче 20 - для каченят. На практиці мускусні качки гуляють по двору навіть у холодну погоду, коли стовпчик термометра опускається нижче нуля. При цьому власник повинен подбати про те, щоб у качок під лапами була підстилка, наприклад солома або тирсу.

У рік мускусна качка може відкласти до 120 яєць. Як правило, яйцекладка починається в період з кінця березня по початок квітня. При розведенні мускусних качок важливо стежити за тим, щоб яйця не перетримувати в гнізді довше 15-18 днів. З цією метою рекомендується прямо на шкаралупі ставити дату відкладання. Цікавим фактом є те, що виведені пташенята їдять тільки те, що рухається. Саме тому корм насипають їм на спини, при скачуванні якого відбувається скльовування.

Пропонуємо препарати для качок: Энрофлокс 10% орал. (1л),Ганаминовит (1 кг), Дезиспрей (100 мл)


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: