Каталог

Новости

Это интересно

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

               
           

При розведенні мускусних качок варто врахувати, що вони погано вживаються з іншими птахами

Розводити мускусних качок не лише вигідно, але й просто. Вони володіють підвищеною живучістю, швидко набирають вагу та добре ростуть.

Сьогодні розведення мускусних качок користується все більшим попитом. Це пояснюється тим, що індокачки, як ще називають мускусних качок, є невибагливими в утриманні. Ця порода качок досить швидко набирає вагу та добре росте. Птиця має нежирне м'ясо та хорошої якості яйця. Ці продукти не поступаються курячим та кращі, ніж у звичайних качок. Розведенням мускусних качок зможе займатися навіть початківець.

Розведенням мускусних качок займаються не лише задля отримання м’яса та яєць. Так, цінною є печінка індокачок, з якої отримують оцилококцинум – екстракт, що використовується для виготовлення гомеопатичних препаратів. Якщо розведення мускусних качок проводиться з метою отримання дієтичного м’яса, тоді самок спаровують із качурами інших порід, як правило, пекінської. В результаті отримують мулардів – це безплідне потомство, що має більшу вагу у порівнянні із чистокровними качками.

Розводити мускусних качок не лише вигідно, але й просто. Вони володіють підвищеною живучістю. Доказом цього є той факт, що у перші дні життя відсоток смертності каченят менша, ніж у інших видів домашньої птиці. Для годування їх підійде будь-який корм, як промисловий комбікорм, так і вологі мішанки, які готують самостійно. Полюбляють вони бурякову гичку, подрібнену траву, кукурудзяне зерно, черв’яків, комах. Їдять вони дещо менше, ніж родичі, що є перевагою у розведені мускусних качок. При наявності поруч водойми у птиці є можливість самостійно здобувати їжу. Оскільки у мускусних качок погано розвинені сальні залози, в холодну пору року варто виключити їх купання, так як мокре пір’я замерзає і призводить до загибелі.

При організації процесу розведення мускусних качок варто врахувати той факт, що індокачки погано уживаються із птицею іншого виду. Якщо у домашньому господарстві утримується різна птиця, тоді мускусних качок необхідно розмістити в окремому приміщені. Більшість фермерів утримують кілька качиних сімейств. Варто врахувати, що на одного селезня у сімействі має припадати близько 4-х самок.

Мускусні качки мають південне коріння, тому у приміщенні температура не має бути нижчою за 150С для дорослої птиці і 200С – для молодняка. Тим не менше, індокачки полюбляють гуляти на подвір’ї навіть у холодний період року при температурі нижче 00С. Господар має попіклуватися про те, щоб у пташнику завжди була чиста суха підстилка, наприклад, тирса чи солома.

Мускусні качки відкладають за рік близько 120 яєць. Період яйцекладки припадає на кінець березня і триває до середини квітня. Якщо мускусних качок утримають для розведення, тоді варто слідкувати за тим, щоб у гнізді яйця не знаходились довше 15-18 днів. Спеціалісти рекомендують відмічати дату відкладання безпосередньо на шкаралупі. Особливістю розведення мускусних качок є той факт, що пташенята поїдають лише той корм, що рухається. Господарі використовують цікавий метод: насипають корм на спини птиці і при його скачуванні відбувається поїдання.

Пропонуємо препарати для качок: Энрофлокс 10% орал. (1л),Ганаминовит (1 кг), Дезиспрей (100 мл)


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: