Каталог

Новости

Это интересно

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

               
           

Способи та умови утримання індиків

При утриманні індичок на м'ясо використовують три способи розведення: на підстилці, на планчатих і сітчастих підлогах, в клітках. Більш докладно про це, а також про умови утримання індиків, читайте у статті.

Утримувати індиків можна в пташниках, побудованих для курей, на піднесеному рейковому або сітчастому підлозі, на глибокій підстилці з застосуванням сідал, в клітках типу ПС-2. У приміщенні для утримання індиків підлога повинна мати тверде покриття, на яке укладають шар свіжої солом'яної підстилки завтовшки не менше 10 см. Важливими умовами утримання індиків є температура, вологість і освітленість приміщення. Так, оптимальною є температура повітря в межах 13-15 градусів, відносна вологість - 60-70 %, освітленість - 4 Вт на 1 м2 площі підлоги. Для розведення і утримання індиків в пташнику потрібно організувати хорошу вентиляцію, але без протягів.

Щільність посадки для індиків складає 1,5-2 голови на 1 м2 площі підлоги. Гнізда слід встановлювати в 1-2 яруси (по 3-4 гнізда в ярусі). Загальна кількість гнізд визначається в розрахунку одне гніздо на 4-5 індичок. Розмір гнізда: 50х70х60 см.

Велике значення для розведення і утримання індиків має тривалість світлового дня. Молодих птахів взимку і восени можна утримувати в приміщенні без додаткового штучного освітлення. Але, за місяць до передбачуваного терміну початку яйцекладки слід за допомогою електричного освітлення збільшити тривалість світлового дня до 14 годин на добу. Важливо знати, що додаткове освітлення для індиків слід включити на три тижні раніше, ніж для індичок.

Якщо зміст та вирощування індиків проводиться на глибокій підстилці, тоді потрібно облаштувати вигульні дворики. Площа такого дворика повинна дорівнювати площі пташника.

При вмісті індичок на м'ясо використовують три способи розведення: на підстилці, на планчатих і сітчастих підлогах, в клітинах.

При вмісті індиків в домашніх умовах на підстилці в пташнику необхідно встановити температуру повітря в межах 22-24 градусів, а на рівні 10 см від підлоги - 35 градусів. При вмісті індичок на планчатих або сітчастих підлогах розмір осередків у сітці повинен бути 3х3 см, зазор між рейками - 3 см, а щільність посадки - 6 птахів на 1 м2 площі підлоги.

У клітках індичат містять до 60-денного віку. При цьому розмір осередків сітки повинен становити 1х1 або 1,2 х1, 2 см. Для утримання індиків можна застосовувати звичайні клітки для курчат. У перші 2-3 дні їх утримання рекомендується підлогу в клітці застеляти щільним папером або синтетичними килимками. При цьому щільність посадки в перші 10 днів може становити 30 голів, а в наступні дні - 20 голів.

При виробничому утриманні індиків використовується метод вирощування на глибокій підстилці для важких кросів птиці, а на сітчастих підлогах і в клітинах - для середніх і легенів. Для розведення індичат-бройлерів та індичок-несучок використовують найчастіше двоярусні широкогабаритних клітини, а для вирощування індиків - виробників - одноярусні дворядні клітини.

Пропонуємо препарати для індиків: Миксовит В (1 кг), Диакокс 0,2% (50 г), Гентамицин (Gentamicinpulvis) порошок (1 кг)


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: