Каталог

Новости

Это интересно

Оказывается кошки различают цвета.

В науке долгое время существовало мнение о  том, что кошки…

Фотоконкурсы домашних любимцев!

Пусть Ваше красивое домашнее животное выиграет приз для Вас!

Собаки умеют завидовать

Собаки способны испытывать чувство зависти, свидетельствуют результаты серии экспериментов,…

Особенности некоторых пород собак

Пекинес по имени Пагги из Техаса вошел в книгу рекордов…

Деревня собак

В Бразилии есть не совсем обычная деревня, в которой живут…

Факты из жизни пчел:

пчела может улететь от улья почти на 8 км и…

Факты из жизни собак

Собаки умеют смеяться. Их смех – это повторяющееся фырканье.…

Врачи рекомендуют:

ежедневная порция меда для взрослого человека должна составлять 60-100 г…

Коты и валерьянка

Ученые пришли к заключению, что кошачья любовь к валерьянке существует…

Варроадез показал высокую эффективность по оздоровлению пасек от варроатоза.


Варроадез  - предупреждает варроатоз и акарапидоз, то…

               
           

Бажаєте мати красиве волосся? На поміч прийде прополіс та березовий дьоготь.

Кожна жінка бажає мати красиве та здорове волосся, тому ми вирішили розповісти Вам про п’ять найкращих шампунів для волосся, які позитивно впливають на їх вигляд.

Одними із самих популярних на сьогоднішній день є шампуні для коней, які ефективно використовуються людиною для надання волоссю здорового вигляду. Нижче ми розглянемо основні та рекомендовані шампуні, які дозволять позбавитись від лупи, випадіння, руйнування, посічення та інших неприємностей.

Шампуні для коней, які можна використовувати людині:

· Шампунь для гриви і хвоста з колагеном і ланоліном надасть волоссю блиску та об’єму. Також цей шампунь має лікувальні властивості, тому не лише вплине на волосся, а й захистить шкіру голови від сухості. Цей шампунь підходить для жінок, які мають жирне волосся, оскільки за його допомогою Ви станете мити голову набагато рідше, а ніж робите це зі звичайним шампунем.

· Шампунь для коней з релаксуючим ефектом містить колаген та масло м’яти. Він дозволить Вам легко укладати волосся та надасть йому блиску та здоров’я. Волосся буде зволожене, ріст волосся прискориться та дозволить Вам пишатися його красою. Приємний аромат шампуню принесе Вам задоволення від процесу миття голови.

· Шампунь відновлюючий з дьогтем та прополісом допоможе уникнути випадінню волосся. Його складові позитивно впливають та лікують зовнішній вигляд волосся, прискорюють його ріст. Цей шампунь рекомендують не лише в лікувальних цілях, а й у профілактичних.

· Шампунь-кондиціонер для коней містить кератин та дьоготь, тому є гіпоалергенним. Шампунь містить ряд речовин, які сприяють блиску та здоровому вигляду волосся, надають йому об’єму. А силікон, який входить до його складу, надасть волоссю властивість відштовхувати пил, що значно покращить їх зовнішній вигляд.

· Шампунь від лупи з гліцерином та сіркою містить солі цинку та фруктові кислоти. Завдяки дії цього шампуню Ви позбавитесь від лупи та матимете здорове волосся.

Шампуні для коней розроблені на основі рецептів із народної медицини, тому вони позитивно впливають на волосся людини та широко використовуються у людській практиці, оскільки всі його компоненти необхідні для нормальної життєдіяльності волосся та шкіри голови.


Закрыть

Задайте вопрос специалисту

Ваше имя:
Контактный e-mail:
Ваш вопрос: